Potřebujete nové palety? Europal.cz Vám palety odborně vyrobí za nízké ceny. Výroba dřevěných palet, splňuje všechny nejpřísnější technická kritéria, dle norem ČSN. Výroba standardních palet je výhradně vysoce kvalitního paletového přířezu, který Vám zaručuje předepsanou nosnost i trvanlivost palety.

Vyrobené palety Vám dovezeme kamkoli po ČR nebo uskladníme v našem skladu dokud si je sami nevyzvednete. Využít rovněž můžete věrnostního programu, či množstevních slev. Palety Vám vyrobíme velice rychle vždy v dojednaném termínu. Garantujeme Vám špičkovou kvalitu a rychlost výroby palet.

Objednejte si dřevěné standardní nebo atypické palety sjednejte si množstevní slevu!

Vysoká kvalita vyrobených palet

Výroba standardních palet probíhá na moderních strojích, které jsou zárukou přesnosti a předepsané kvality. V kombinaci s nejkvalitnějšími paletovými přířezy dosahujeme špičkových výsledků, na které se můžete kdykoli spolehnout. Přesné rozměry dle platných norem při  výrobě standardních palet jsou samozřejmostí, včetně předepsané nosnosti standardních palet.

Proč si nechat vyrobit palety od Europal.cz?

  • Nejnižší ceny dle odebraného množství vyrobených palet
  • Záruka špičkové kvality vyrobených palet
  • Výroba palet dle schválené technické dokumentace v souladu s ustanoveními příslušných technických norem
  • Palety jsou vyrobeny z vysoce kvalitních paletových přířezů

Objednejte si palety a sjednejte si podmínky věrnostního programu!

Výroba palet s kompletním servisem

Vyžadujete kompletní servis výroby palet, včetně dopravy, výkupu palet, či likvidaci? Kontaktujte nás a sjednejte si individuální podmínky za mimořádně výhodných podmínek. Poskytneme Vám profesionální služby, nejen při výrobě palet. Nebudete se muset o nic starat. Nahlaste nám Vaše požadavky a o vše se postaráme. Načerpejte informace o paletách nyní!

Vyrobíme standardní palety dle Vašeho požadovaného množství ve velmi krátkém čase. Odvezeme poškozené palety a vyřešíme tak váš problém s místem. Případně promptně vyměníme za jiné, pokud bude třeba maximální rychlosti servisu. Na naše profesionální služby se můžete kdykoli spolehnout. Garantujeme Vám ve všech krocích, výroby palet výhradně takovou práci, která podléhá předepsané jakosti norem ČSN.

Kontaktujte nás a sjednejte si individuální podmínky výroby palet a veškerého servisu!