Sháníte levné palety? Využijte spolehlivého servisu Europal.cz Výhodně Vám prodáme standardní palety. Můžete si vybrat, zdali si přejete palety zcela nové, nebo použité palety v několika jakostních skupinách.

Garantujeme Vám kvalitu dle norem ČSN u nových palet i použitých palet. Můžete využít množstevních slev, nebo věrnostního programu, jedině tak budete za prodej palet platit minimální ceny. Pro palety si můžete přijet do našeho areálu, nebo Vám je přivezeme kamkoli po ČR.

Kontaktujte nás a sjednejte si individuální podmínky slev, nebo věrnostní program.

Prodej palet s garantovanou kvalitou

Všechny palety, kterých se týká náš prodej, splňují předepsané normy ČSN. Na kvalitu se můžete spolehnout přesně dle jakostních tříd. Výroba palet probíhá na moderních strojích, které zaručují špičkovou kvalitu i dlouhou životnost palet. Můžete se spolehnout, že veškerý prodej palet probíhá na základě ověřené a pečlivě kontrolované kvality.

Objednejte si palety s garantovanou kvalitou!

Nízké ceny jsou u nás samozřejmostí

Pokud chcete za prodej standardních palet platit opravdu co nejméně, můžete si s námi sjednat množstevní slevy, nebo můžete využít věrnostního programu. Vždy se snažíme o individuální podmínky, přesně dle objednaného množství palet, jedině tak budete platit tolik, kolik je jen nezbytně třeba.

Jestliže vyžadujete opravdu kompletní servis a nechcete se o nic starat, kontaktujte nás a sjednejte si individuální podmínky. Sdělte nám Vaše přesné požadavky a my Vám vše zařídíme a zajistíme včetně dopravy  i výkup standardních palet, popřípadě jejich výrobu palet, vše pro Vás ve velmi krátkém čase zajistíme.